Godziny dostępności nauczycieli
GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W SZKOLE PODSTAWOWEJ
IM. STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI
W DOBRZYKOWICACHNAZWISKO I IMIĘ
DZIEŃ I GODZINA
Boguska Katarzyna
Czwartek 10:00 – 11:00
Boraczewska Krystyna
Wtorek 11:10 – 12:10
Burdzinska-Sobotkiewicz Anna
Środa 15.00-16.00
Chłopek Anna
Wtorek 14:00-15:00
Ćmikiewicz Dorota
Poniedziałek 13.00 - 14.00
Dąbrowski Piotr
Poniedziałek 15.00-16.00
Denys Joanna
Wtorek 9.00-10.00
Duda Malwina
Piątek 15:00 – 16:00
Fedor Anna
Poniedziałek 12:55 – 13:55
Gniłka Małgorzata
Środa 10.00-11.00
Gołębiowski Paweł
Środa 10:00-11:00
Hałubek-Głuchowska Katarzyna
Środa 10.00-11.00
Ilba Anna
Wtorek, 7:20-8:20
Jakubiak Joanna
Piątek 12:10-13:10
Jasiński Jarosław
Czwartek 13.55-14.55
Jarząb Sebastian
Środa, 12.00-13.00
Karpierz Marta
Wtorek 8:15-9:15
Kobylańska Monika
Wtorek 8:30-9:00
Korybo-Deierling Małgorzata
Czwartek 11:00-12:00
Kocjan Monika
Poniedziałek 11.00-12.00
Kretek Izabela
Czwartek 8-10-9.10
Król-Łapiak Dorota
Wtorek 10:50-11:50
Ks. Piotr Krzyśków
Piątek 9.00- 10.00
Kuberska - Męzik Anna
Poniedziałek 13.00-14.00
Kuczewska Marta
Wtorek 9:15-10:00
Kunysz Kamila
Piątek 13:00-14:00
Kuts Danuta
Wtorek 13:00 – 14:00
Kwiatkowska - Andryszkiewicz Anna
Środa 13.00-14.00 (co drugą środę)
Lenarczyk Barbara
Poniedziałek 13.10-14.10
Lewandowska Agnieszka
Czwartek 14.00-15.00
Lorenc Agnieszka
Czwartek 9.05 - 10.05
Magda Katarzyna
Poniedziałek 12:10-13:10
Majka Małgorzata
Środa 11.05-11.50
Mańka Anna
Środa 12:10-13:10
Matkowska Agnieszka
Środa 13.10-13.55
Mazur-Broniewicz Sylwia
Środa 13:05-14:05
Mederska Małgorzata
Wtorek 12:10-13:10
Mołdysz-Lach Małgorzata
Środa 11.00- 12.00
Musioł Anna
Czwartek 11:00-12:00
Mysior Lucyna
Środa 11.50-12.50
Napieracz Joanna
Środa 8.20 - 9.05
Omietanska Andżelika
Poniedziałek 12:10-13:10
Orczyk Magdalena
Czwartek 12.00-13.00
Panaś Ewa
Poniedziałek 8.10- 9.10
Pawłowska Bogumiła
Środa 10.50-11.50
Pecka-Kiełb Ewa
Piątek 15.00-16.00
Piątkiewicz Mariola
Wtorek 10.00-11.00
Plekan Anna
Portas Piotr
Wtorek 16.00-17.00
Pytlowany Agnieszka
Poniedziałek 12:10-13:10
Rafałowicz Monika
Poniedziałek 13.30-14.30
Rogala-Łach Katarzyna
Ostatni piątek miesiąca 7.00-7.30 kl. 4d, ostatni czwartek miesiąca 8.35-9.05 kl.6a. Rodzice pierwsza i ostatnia środa miesiąca 10.30-11.00
Rogula Łukasz
Poniedziałek 13:10-14:10
Rybska Agnieszka
Piątek 9.15- 10.00
Sabat Małgorzata
Poniedziałek 10.00 - 11.00
Skotnicka Ewelina
Wtorek 11.00-12.00
Sokulska Michalina
Czwartek 13.55-14.55
Staszak Michał
Środa 8:20-9:20
Stefanek Agnieszka
Poniedziałek 15.05 - 16.05
Szałkiewicz Ada
Poniedziałek 9:05 – 10:05
Szatny Alina
Poniedziałek 09:05 – 10:05
Szydłowska-Wrzesińska Patrycja
Piątek 10.05-11.05
Tomońska-Kajda Magdalena
Środa 11:00-12:00
Topolski Mariusz
Poniedziałek 10.00 - 11.00
Tyblewska Monika
Wtorek 10.00 - 11.00
Walejewska Ewa
Czwartek 12.05-13.05
Wańczyk Małgorzata
Wtorek 15.05- 16.05
Węgier Katarzyna
Wtorek 11:00- 12:00
Wolfart - Klaczyńska Jolanta
Czwartek 15.00-16.00
Worhacz Natalia
Czwartek 14.00-15.00
Zalewska Aleksandra
Czwartek 7:30 – 8:30
Załoga Magdalena
Poniedziałek 8.15 - 9.15
Zaryczna Mariola
Czwartek 14.10 - 14.30
Zawadzka-Babiarczuk Katarzyna
Środa 16:00-17:00
Zimny Marta
Wtorek 13:00 – 14:00
Zwierzycka Beata
Piątek 9.00-10.00
Żak Dariusz
Poniedziałek 9.00 - 10.00