• Igrzyska dzieci - Kąty Wrocławskie

• W dniu 13.05 braliśmy udział w powiatowych zawodach z piłki nożnej chłopców klas 4-6 w Kątach Wrocławskich. Nasi chłopcy zajęli II miejsce w powiecie! Niewiele zabrakło do I miejsca, które dawało awans na finały wojewódzkie. Wszyscy chłopcy dali z siebie wszystko w każdym meczu, włożyli dużo wysiłku i zaangażowania. Liczymy, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej!

Reprezentacja: Cyran Antoni2, Grzesik Jan, Jucewicz Kamil, Kaczorowski Mateusz, Klimaszewski Bartłomiej, Konopka Jan, Olszewski Wiktor, Pietrakowski Tymon, Tomankiewicz Mateusz, Wiśniewski Leon

Opiekun: Łukasz Rogula

• Zawody gminne z piłki nożnej chłopców

• W dniu 08.05 odbyły się zawody gminne z piłki nożnej chłopców klas 7-8 w Kamieńcu Wrocławskim.Chłopcy zajęli drugie miejsce w gminie. Po rozegraniu wszystkich spotkań chłopcy mieli identyczny bilans meczów jak ich rówieśnicy z Kamieńca Wrocławskiego. Do wyłonienia zwycięskiej drużyny były potrzebne rzuty karne w których niestety przegrali 2:0. Wszyscy chłopcy włożyli w zawody dużo sił i zaangażowania. Dziękujemy za emocjonujące mecze i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Opiekun: Łukasz Rogula

• Finał powiatu - czwórbój lekkoatletyczny

• W dniu 09.05 wzieliśmy udział w zawodach finału powiatu w czwórboju lekkoatletycznego dziewczyn i chłopców klas 4-6 w Żurawinie.

Zajęliśmy dziewczyny IV a chłopcy III miejsce w powiecie. Wszyscy udzniowe włożyli w zawody dużo wysiłku i zaangażowania.

lista zawodników:

1 Sąsiada Nina 5a

2 Kucharska Kaja 5b

3 Piotrowski Hubert 5b

4 Kochel Jan 5c

5 Kaczorowski Mateusz 5d

6 Klimanek Natalia 5d

7 Rudnicka Gabriela 5d

8 Żurawska Julia 5e

9 Cyran Antonii 6b

10 Jucewicz Kamil 6b

11 Pietrakowski Tymon 6b

12 Karbowska Amielia 7c

Opiekun Portas Piotr

• Indiańska lekcja w 4D

• Dziś oraz w najbliższym tygodniu klasy 4 prowadzone przez pana Piotra Dąbrowskiego biorą udział w indiańskiej lekcji gdzie przygotowują informacje dotyczące postaci historycznych, obyczajów a także tworzą własny taniec i okrzyk plemienny.

Lekcje te mają na celu integrację grupy i umiejetność pracy w zespole 🙂

• WIELKI SUKCES MILENY!

• Dnia 25 kwietnia odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej – Młodzież zapobiega pożarom. Brała w nim udział uczennica naszej szkoły Milena Grzymska z klasy 6B.

Aby się tam dostać, bezapelacyjnie zwyciężyła eliminacje szkolne, następnie w konkursie gminnym zajęła drugie miejsce.

W zawodach powiatowych, które odbyły się w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 7 przy ulicy Kosmonautów we Wrocławiu, konkurencja była  bardzo silna, w większości członkowie młodzieżowek z OSP, jednak mimo tego, oraz niemałego stresu, nasza reprezentantka dała radę, zajmując w finale wysokie piąte miejsce.

Organizatorem i fundatorem nagród był Powiat Wrocławski, którego Starosta Pan Roman Potocki osobiście gratulował laureatom. Atmosfera na tym konkursie była świetna, nasza zawodniczka zapowiada walkę o zwycięstwo w przyszłym roku.

Życzymy powodzenia !!!