• Maraton pisania listów

• W tym roku, po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zorganizowali na lekcjach wiedzy o społeczeństwie Maraton Pisania Listów. Jest to największa na świecie akcja na rzecz praw człowieka. Co roku w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka miliony ludzi na całym świecie jednoczy siły, żeby upomnieć się o konkretne osoby, których prawa są łamane i odmienić ich los. Piszemy listy do decydentów, którzy mają realny wpływ na los naszych bohaterów i bohaterek oraz wysyłamy wyrazy wsparcia dla nich samych i ich bliskich.

• Zmiany w opłatach

• Informujemy, iż z dniem 2 stycznia 2024 r. opłaty za wyżywienie w przedszkolu oraz za obiady w szkole będą naliczane z dołu.
            Opłaty za styczeń z uwzględnieniem odpisów za nieobecności w grudniu
            i w styczniu  zostaną podane na początku lutego.

Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu w miesiącu grudniu zostaną rozesłane do Rodziców mailowo w terminie do 5 stycznia 2024 r. Prosimy o ich uregulowanie do 10 stycznia 2024 r.

Prosimy również  o uregulowanie do 10 stycznia 2024 r. zaległych płatności dotyczących roku 2023 r.

• Zmiana cen posiłków

• W związku ze wzrostem kosztów surowców służących do przygotowania posiłków, z dniem 2 stycznia 2024 r. ulegają zmianie ceny posiłków przygotowywanych w naszej placówce:

• opłata za wyżywienie w przedszkolu wynosi 7,50 zł,

• opłata za dwudaniowy obiad w szkole wynosi 5,00 zł.