• 2011/2012

• 20 czerwca uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Konkursie Matematycznym Klas III. W indywidualnym etapie nasi okazali się bezkonkurencyjni: Marta Kuryś zajęła I miejsce, Janek Kański II miejsce, a Andrzej Józeńków III miejsce. Pozostali uczniowie naszej szkoły w klasyfikacji generalnej zajęli II miejsce. Gratulujemy!

Podsumowanie zbiórki baterii w roku szkolnym 2011/2012

Przez cały rok zbieraliśmy baterie. Nasze działania przyczyniły się do ochrony środowiska. Wszystkim uczestnikom akcji proekologicznej bardzo dziękujemy za udział.

Liderem w zbieraniu baterii był Jakub Radwański. Zresztą sami zobaczcie piątkę naszych najlepszych zbieraczy!

I miejsce - Jakub Radwański (2289 szt.)

II miejsce – Martyna Gajewska (675 szt.)

III miejsce – Gabriela Popowicz (249 szt.)

IV miejsce – Aleksandra Kramarz (227 szt.)

V miejsce – Kacper Popiołek (203 szt.)

5 czerwca Jan Kański z klasy III brał udział w Gminnym Konkursie Ortograficznym w Chrząstawie. Zajął III miejsce. Gratulujemy!

3 czerwca we Wrocławiu odbyły się VII Mistrzostwach Wrocławia w Szybkim Liczeniu. Uczennice naszej szkoły w składzie Martyna Włoszek, Aleksandra Kramarz, Klaudia Jakubiak, Aleksandra Grabowa zajęły II miejsce w kategorii szkół podstawowych. Gratulujemy!

Nasza szkoła zajęła II miejsce w II Biegu Ulicznym o Puchar Wójta Gminy Czernica. Zawody lekkoatletyczne odbywały się w Ratowicach 27 maja.

23 maja w Czernicy odbył się Gminny Konkurs Wiedzy "Omnibus 2012". Zdobywczynią I miejsca została Marta Kuryś. Serdecznie gratulujemy!

17 marca w MDK Krzyki odbył się VI Dolnośląskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Z naszej szkoły do konkursu przystąpił zespół wokalny z klasy IV w składzie Olga Napieracz, Aleksandra Żerdzińska i Konrad Borkowicz. Zaśpiewali piosenkę "Moja Ojczyzna" skomponowaną przez Piotra Kaję. Nasi uczniowie zaprezentowali się wspaniale i zajęli I miejsce. Dziękujemy i gratulujemy!

1 marca na Gminnym Konkursie Recytatorskim do Ratowic pojechały Julia Owczarek, Olga Napieracz i Dominika Marzec. Julia piękną recytacją wywalczyła dla naszej szkoły III miejsce. Dziękujemy!

Od stycznia do lutego nasi uczniowie wyjeżdżali na Gminne Zawody Mini Piłki Siatkowej do Kamieńca Wrocławskiego.

Chłopcy z kl. IV zajęli IV miejsce, a dziewczęta III, chłopcy z klasy V - IV miejsce, a dziewczęta -III. Dzięwczęta z klasy VI także zajęły III miejsce. Dziękujemy sportowcom!