• Godzina pracy biblioteki

• Informujemy, że w dniach 25-30.10.2023r. biblioteka będzie czynna w godzinach:

środa -12:30-15:30
            czwartek- 8-14
            piątek, poniedziałek - nieczynna

Za utrudnienia przepraszamy.

• Medal Komisji Narodowej

• Z wielką przyjemnością informujemy, że decyzją Ministra Edukacji Nauki na wniosek Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w uznaniu szczególnych zasług dla oświaty i wychowania Medalem Komisji Narodowej odznaczone zostały w dniu 17 października dwie nauczycielki naszej szkoły:

- Pani mgr Alina Szatny - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

- Pani mgr Katarzyna Zawadzka-Babiarczuk - psycholog szkolny

Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów!

• EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

•     W dniach 25 – 29.09.2023r. w naszej szkole odbywały się Obchody Europejskiego Tygodnia Sportu 2023 W ZSP Dobrzykowice w ramach #BE ACTIVE  9. EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU.
                 Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport
            i aktywność fizyczną w całej Europie. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) zachęcała obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok!
                 W ramach Obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu 2023 w ZSP Dobrzykowice organizowane były:
            1.    Test sprawności dla (kl. I-VIII) składający się z 3 konkurencji:
            a) Bieg- kl. I-III – 60m, kl. IV-VI– 200m, kl. VII-VIII- 400m,
            b) Skok w dal z rozbiegu – 2 próby,
            c) Rzut piłką lekarską w tył – kl. I-III – 1kg, kl. IV-VI – 2kg, kl. VII-VIII – 3kg;
            2. Spotkanie z koszykarzami WKS Śląsk Wrocław,
            3. Lekcja jogi,
            4. Lekcja Nordic Walking,
            5. Aktywne przerwy muzyczne - taniec "Belgijka",
            6. Rozgrywki sportowe dla (kl. I- III) - zbijak, piłka nożna w czasie zajęć świetlicowych.
            7. W ramach zajęć świetlicowych uczniowie wykonali prace plastyczne o różnych dyscyplinach sportowych.
            8. Uczniowie przyjeżdżający na hulajnodze lub rowerze podczas Europejskiego Tygodnia Sportu otrzymali plusy z aktywności.
                 Obchody Europejskiego Tygodnia Sportu 2023 w ZSP Dobrzykowice cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Chętnie brali oni udział w zajęciach
            i aktywnościach sportowych. Zapraszamy za rok w 10. Europejskim Tygodniu Sportu.

Nauczyciele WF

• Drodzy Państwo!

W środę 20 września 2023 r. odbyła się w naszej szkole LICYTACJA RZECZY ŁADNYCH I PRZYDATNYCH, z której dochód jest przeznaczony na leczenie naszego ucznia Stasia Kudźmy.

Bardzo dziękujemy osobom, które wykonały i przekazały na aukcję te ładne i przydatne rzeczy, a także osobom, które je wylicytowały.

Dochód z samej licytacji wyniósł 1180 zł, ale wielu z Państwa po prostu wrzucało pieniądze do puszek nie biorąc w niej udziału. Wszystkim Państwu BARDZO DZIĘKUJEMY!

Na Państwa prośbę podajemy numer konta fundacji, na które można wpłacać pieniądze dla Stasia:

11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 z dopiskiem: Stanisław Kudźma

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

ul. Ślężna 114S/1

Można też przekazać 1% podatku - KRS 0000086210

Informacje o leczeniu Stasia

Małgorzata Mederska i Anna Mańka

• Opłata za wyżywienie w październiku

• Opłaty za wyżywienie w październiku wynoszą:

- 154 zł - za wyżywienie w przedszkolu

- 101,20 zł - za obiady w szkole.