•  ,,Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław Ojczyznę miłą,

w dobrych radach, w dobrym bycie, wspieraj jej siłę swą siłą;

dom nasz i majętność całą i wszystkie wioski z miastami!

A Słowo Ciałem się stało i mieszkało między nami."

Dnia 21 grudnia 2022r. w naszej szkole odbyło się Misterium Bożonarodzeniowe - Jasełka dla klas 1-3.

W przedstawieniu brali udział uczniowie z klas: 3A, 3D, 4C, 4E - 21 osób. Pragniemy w sposób szczególny podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia:

Pani Dyrektor Annie Włodarczyk

Pani Małgorzacie Gniłce

Pani Alinie Szatny

Panu organiście Kacprowi z parafii św.Antoniego

Rodzicom uczniów oraz samym uczniom za chęci, ogromne zaangażowanie i włożony trud.

Z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego i Nowego 2023 roku pragniemy życzyć, aby przyniosły one pokój,dobro i nadzieję oraz wzajemną życzliwość w rodzinie, miejscu pracy i otoczeniu.

Niech Dzieciątko Jezus błogosławi, chroni i strzeże od wszelkiego zła, umacnia duchowo i hojnie darzy łaskami.

Radosnego przeżywania tajemnicy Narodzenia Pańskiego życzą ORGANIZATORZY:

katechetka Beata Zwierzycka

ksiądz Piotr Krzyśków

• PRZYLĄDEK NADZIEI - ZBIÓRKA PREZENTÓW

• Zbiórka prezentów dla wrocławskiego Przylądka Nadziei

W czwartek 15 grudnia po raz kolejny odwiedziliśmy iedzibę Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, by przekazać prezenty dla podopiecznych Przylądka Nadziei.

W imieniu Dzieci przebywających w Przylądku Nadziei, Pracowników fundacji oraz swoim pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania za okazane serce i pomocw realizacji akcji. Zebrane prezenty z pewnością wywołają wiele uśmiechów na twarzach podopiecznych fundacji i pozwolą Dzieciom chociaż na chwilę oderwać się od trudnej rzeczywistości.

Jak każdego roku otrzymaliśmy od Przylądka Nadziei piękne podziękowania, które znajdują się w sekretariacie naszej szkoły.

Jeszcze raz składamy wyrazy wdzięczności Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Po raz kolejny społeczność naszej szkoły pokazała, że zawsze można liczyć na Jej pomoc i wsparcie!

Organizatorki akcji
            Marta Karpierz
            Natalia Zybała
            Dorota Król-Łapiak

• Szlachetna Paczka - podziękowania

• SZANOWNI  PAŃSTWO !

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom oraz Wszystkim tym, którzy zaangażowali się w ogólnopolską XXII akcję Szlachetna Paczka.

Głównym celem Szlachetnej Paczki jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Dzięki ofiarności Darczyńców udało nam się pozyskać upragniony stół z krzesłami do wspólnych posiłków, przygotować 17 paczek z artykułami spożywczymi, chemią, kołdrą oraz pościelą, a także zakupiliśmy kartę podarunkową do MEDIA EXPERT o wartości tysiąca złotych. Wszystkie te dary otrzymała potrzebująca rodzina z Wrocławia.

Dziękujemy za dobre serce, za bezinteresowną pomoc, życzliwość, wrażliwą duszę oraz za wspaniałą współpracę.

Pozdrawiamy  oraz życzymy Państwu  zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia !

Sylwia Mazur – Broniewicz

Justyna Jaworska - Halbtuch

• Opłaty za wyżywienie

• Opłaty za wyżywienie w grudniu wynoszą:

- 136,50 zł - za wyżywienie w przedszkolu, bez odpisów za nieobecności w poprzednim miesiącu
            - 67,20 zł - za obiady w szkole, bez odpisów za nieobecności w poprzednim miesiącu.