• Życzenia na ferie zimowe

• Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!
            W poniedziałek 13.01.2023 r. rozpoczynają się ferie zimowe, które trwać będą do 26.01.2023 r.
            Z tej okazji życzę wszystkim uczniom naszej szkoły bezpiecznego
            i radosnego wypoczynku
            w pięknej, zimowej aurze.
            Niech ten czas wolny od nauki umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozwoli przeżyć wiele ciekawych przygód. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Niech nie opuszcza Was zdrowy rozsądek. Dbajcie
            o swoje bezpieczeństwo, nie podejmujcie działań zagrażających życiu lub zdrowiu.

Mam nadzieję, że po feriach wrócicie do szkoły wypoczęci  i z nową energią do nauki.

Państwu Nauczycielom życzę, aby ferie zimowe były czasem odpoczynku, zadbania o swoje zdrowie i regenerację sił.

Wszystkim życzę bezpiecznych, pięknych i niezapomnianych ferii.

Anna Włodarczyk
            dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzykowicach

• KONKURS NA LOGO ZSP W DOBRZYKOWICACH - PRACE KONKURSOWE

• Kliiknij w pracę, aby powiększyć.

Po kolejnej, wnikliwej analizie zgłoszonych projektów w konkursie na logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzykowicach, jury ostatecznie zakwalifikowało do II etapu sześć pomysłów. Zachęcamy do przejrzenia ich. Każdy ma dołączony losowo numer.Przypominamy też, że zgodnie z zapisami regulaminu konkursu, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do edycji zwycięskiego projektu, czyli zaprezentowane do głosowania prace należy traktować jako pomysły na logo i zagłosować na ten, który według nas jest najciekawszy.Na jeden wybrany projekt będzie można oddać głos poprzez jego numer w PIĄTEK 10 lutego w ankiecie, która będzie dostępna w librusie dla uczniów, nauczycieli i innych pracowników naszej Szkoły. Nauczyciele, zwłaszcza wychowawcy proszeni są o zaprezentowanie uczniom prac konkursowych podczas piątkowych zajęć oraz umożliwienie im zagłosowania na lekcji poprzez ich telefony.Serdecznie zapraszamy wszystkich do oddania swojego głosu! Niech to będzie również wyraz naszego poczucia przynależności do społeczności szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzykowicach.

• Opłaty za wyżywienie

• Opłaty za wyżywienie w lutym wynoszą:

- 140 zł - za wyżywienie w przedszkolu, bez odpisów za nieobecności w poprzednim miesiącu
            - 46 zł - za obiady w szkole, bez odpisów za nieobecności w poprzednim miesiącu.